Про нас

Будьмо знайомі

«УкрСкарга» – безкоштовний віртуальний сервісний центр подання пропозицій та скарг. Сайт було розроблено в лютому 2017 року командою волонтерів без залучення бюджетних та грантових коштів. В жовтні 2018 року було проведено великі вдосконалення, такі як карта безпекових побажань, створення шаблонів, кабинет користувача та інші в рамках проекту "Моя Безпечна Дорога Додому" Благодійного Фонду "Майбутнє Херсонщини", за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF), Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд», та урядом Канади.

Головна мета сайту – покращення якості надання послуг та вирішення актуальних проблем населення, пов’язаних з отриманням послуг, шляхом залучення громадян. За допомогою сайту «УкрСкарга» мешканці міста мають можливість швидко та зручно просигналізувати про порушення та проблеми, з якими вони стикаються в процесі отримання «життєво необхідних послуг», або надати пропозицію щодо удосконалення послуги.

На сайті розроблені та завантажені шаблони скарг та пропозицій, систематизовані по різним напрямкам та проблемам. Для заповнення скарги або пропозиції потрібно лише обрати варіант, внести необхідну інформацію та надіслати його у відповідну структуру.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до реалізації та розвитку проекту «УкрСкарга».

Створено за підтримки

За підтримки Благодійного фонду Майбутнє Херсонщини

За підтримки Проекту підтримки підготовки поліцейських

Модернізація веб-сайту “Укрскарга” здійснено проектом “Ukrskarga.org.ua”, який реалізується Громадською організацією “Імпульс Херсонщини” в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу

Напишіть нам

A name is required.
An email is required.
Email is not valid.
A phone number is required.
A message is required.

Про нас

Ми втомились бачити скарги в соціальних мережах, чути в житті та споглядати за пасивністю нашого суспільства.

Якщо твої права порушені — терміново вимагай їх дотримання! Відправляй письмову скаргу.