Інструкція з використання:
  1. Обов'язково введіть прізвище, ім'я, по батькові, повну домашню адресу та номер телефона, без цих даних ваше звернення повернуть без розгляду.
  2. За допомогою кнопок оберіть варіанти.
  3. Змініть або доповніть підготовлений текст, або напишіть власний, це буде навіть краще. Пам'ятайте, більше аргументів — краще.
  4. Введіть внизу прізвище та ініціали.
  5. Роздрукуйте дві копії сторінки за допомогою кнопку «Друкувати».
  6. Обов'язково підпишіть роздруковану сторінку.
  7. Віднесіть до відповідального органу.
  8. На одному з екземплярів вимагайте печатку про отримання з вхідним номером та підписом особи, яка приймає. Цей екземпляр збережіть у себе.
#будуй_велодоріжку

У лютому 2018 року Київрада затвердила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури Києва – стратегічний документ, який комплексно розглядає потреби і майбутні переваги від розвитку велосипедного транспорту у Києві. Концепція містить декілька карт, зокрема, загальну карту транспортних веломаршрутів, рекреаційні веломаршрути в зелених зонах, приміські велосипедні маршрути, що дозволять доїхати велосипедом з міст-сателітів до, наприклад, кінцевих станцій метро.

Зараз різні комунальні компанії КМДА запускають будівництво, ремонти та реконструкції низки вулиць та інших об’єктів. На будівництво, ремонти і реконструкції у найближчі роки виділять 1,082 млрд грн. В рамках таких робіт на цих вулицях може з’явитись і велосипедна інфраструктура без потреби виділяти додаткові спеціальні бюджети суто на розвиток велотранспорту.

Волонтери ГО “Асоціація велосипедистів Києва” проаналізували, де плани ремонтів вулиць, зелених зон та інших об’єктів перетинаються з картами велосипедних маршрутів, визначених у велоконцепції.

Якщо ти мрієш бачити більше користувачів велотранспорту у Києві, своєму районі та на своїй вулиці, запрошуємо у простий спосіб стати частиною кампанії #будуй_велодоріжку.

П’ять простих кроків з твого боку і Віталій Кличко дізнається, як багато людей чекають на появу якісних велосипедних доріжок, смуг та іншої велоінфраструктури!

 
Прізвище, Ім'я, По батькові повністю в родовому відмінку (кого?) 
Домашня адреса 
Телефон 


Заява


Суть звернення, описова частина проблеми  Додайте щось від себе або змініть попередні тексти (можна лишити пустим) 
20.06.2019 _____________________ Прізвище та ініціали 

Цей документ можна

Про нас


Ми втомились бачити скарги в соціальних мережах, чути в житті та споглядати за пасивністю нашого суспільства.

Якщо твої права порушені — терміново вимагай їх дотримання! Відправляй письмову скаргу.